Ředitelé LEE se zapojili do produktivního networkingu na univerzitě v Glasgow

Ředitel laboratoře Vojtěch Kotrba a proděkanka pro mezinárodní vztahy Helena Chytilová nedávno strávili týden na univerzitě v Glasgow, kde se zúčastnili velmi produktivní networkingové návštěvy. Během svého pobytu se setkali s řadou významných akademických pracovníků, podělili se o poznatky z probíhajícího výzkumu, a především prozkoumali zajímavé možnosti budoucí spolupráce.

Univerzita v Glasgow má nově zřízenou behaviorální laboratoř, a právě rozšiřuje její možnosti o nejmodernější vybavení, včetně headsetu pro virtuální realitu. Stále však probíhá nábor účastníků pro vytvoření jejich experimentální databáze. Naproti tomu LEE je hrdá na to, že udržuje jednu z největších databází účastníků v Evropě, což nás staví do pozice cenného partnera pro budoucí spolupráci.

Vrcholem návštěvy byla mimořádná příležitost osobně se setkat s jedním z nejznámějších ekonomů současnosti, Daronem Acemogluem. Tato interakce podtrhuje vysokou úroveň diskuse a potenciál pro partnerství s dopadem, které byly výsledkem této síťové návštěvy.